LBVD spreekt op Haagse Hogeschool
De betrokkenheid van het bedrijfsleven in opleidingen voor (young-)professionals ligt LBVD natuurlijk na aan het hart. Wij participeren of participeerde dan ook in verschillende opleidingen zoals DelfTopTech (Security Master); ASA (digitaal rechercheur); TIAS (MSIM) en de Haagse Hogeschool (ISM).
Deze laatste instelling ondersteunt LBVD actief vanaf het bedenken van de opleiding met feedback en ideeën, maar ook meer concreet: studenten doen een module Telefonische MysteryGuest en leren interviews afnemen.
Eén van onze directieleden is verzocht een speech te houden tijdens de uitreiking van Propedeuse in juli 2010 over de betrokkenheid van het bedrijfsleven bij opleidingen als ISM. Maar liefst 31 studenten zullen samen met hun ouders en vrienden dit belangrijke moment mogen beleven.